زیبایی طبیعی چهره با کاشت ابروی طبیعی

  • زیبایی طبیعی چهره با کاشت ابروی طبیعی
  • کاشت ابروی طبیعی توسط کلینیک مو و زیبایی پرنیان
  • طراحی ابروی طبیعی از طریق کاشت آن
  • ابرو های پرپشت و طبیعی با کاشت ابرو توسط دکتر اعلا
  • قیمت مناسب کاشت ابروی طبیعی در کلینیک زیبایی پرنیان
  • تلگرام:http://telegram.me/parnianclinic
  • تلفن تماس : ۰۲۱۲۲۳۸۰۶۰۳ و ۰۲۱۲۲۳۸۱۰۰۳
  • همراه :۰۹۱۲۰۲۳۷۰۲۲
  • آدرس : سعادت آباد ، میدان کتاب خیابان کوهستان پلاک ۲۸ طبقه دوم بالای داروخانه دکتر شاهرودی

زیبایی طبیعی چهره با کاشت ابروی طبیعی

زیبایی طبیعی چهره با کاشت ابروی طبیعی

زیبایی طبیعی چهره با کاشت ابروی طبیعی

کلینیک تخصصی کاشت مو و کاشت ابرو پرنیان با سال ها تجربه در زمینه ارائه انواع روش های کاشت مو، کاشت ابرو، پیوند مو، ترمیم مو و تقویت مو با بهره گیری از کادر پزشکی مجرب و پیشرفته ترین دستگاه ها، در محیطی آرام و بهداشتی و در کنار پرسنل و مشاوران با حوصله در شهر تهران به فعالیت می پردازد.چنانچه شما از ریزش ابروان خود رنج میبرید و از استفاده متوالی داروهای ضد ریزش و تقویت کننده ابروها خسته شده اید میتوانید با مراجعه به کلینیک کاشت مو و ابروی پرنیان زیبایی طبیعی چهره و جوانی خود را به دست آورید.

جوانی چهره بجوانی چهره با کاشت ابرو

جوانی چهره با کاشت ابرو

این مجموعه از طریق کاشت موی طبیعی ابروانی بسیار زیبا و به شکل کاملا طبیعی برای شما به وجود می آورد که از دیدن آنها لذت خواهید برد و جوانی و شادابی صورتتان را برای همیشه حفظ خواهید کرد. هنگام جراحی کاشت ابرو طبیعی به روش FUE، ابتدا ناحیه اهدا کننده مو را آماده می کنند که همانطور که پیشتر اشاره شد، معمولا برای پیوند ابرو، از پشت گوش ها استفاده می شود. در اولین قدم برای عمل، موها به دقت توسط پزشک متخصص از ناحیه اهدا کننده برداشته شده و هر دفعه یک فولیکول به ابروها جهت کاشت، انتقال داده می شود. در طول این عمل که تحت بی هوشی موضعی انجام می شود، بیماربه راحتی به خواب رفته و هیچ دردی را احساس نمی کند.

تاثیر زیاد ایرو در زیبایی افراد

تاثیر زیاد ایرو در زیبایی افراد

این نکته مهم را هم به یاد داشته باشید که جراحی کاشت ابرو و مژه عمل پیچیده و چندان سختی نیست. بطور خلاصه می توان گفت که عمل کاشت ابرو برداشت فولیکول های مو از یک ناحیه اهدا کننده و سپس کاشت و پیوند زدن آنها در ناحیه ابرو است و تیم پزشک کاشت مو هم اینکار را بر اساس طرحی که بیمار از قبل انتخاب کرده، برای او انجام می دهد و هر موی پیوند زده شده در یک زمان و با زاویه مناسب در محل جدید قرار داده می شود. موها هم دقیقا شبیه شیوه رشد موی ابرو، کاشت می شوند تا ابرو ظاهری کاملا طبیعی پیدا کند. در این عمل جراحی کاشت ابرو، هر فولیکول مو با سوزن های مخصوص پیوند کاشت می شوند تا میکروگرافت های بدست آمده از ناحیه اهدا شده به درستی در ناحیه ابروی شما ثابت بمانند. نکته دیگر هم این است که در هنگام برداشت مو از ناحیه اهدا کننده، موها باید به واحدهای فولیکوی جدا از هم تقسیم و از طرفه دیگر هر گونه چربی یا پوست اضافی توسط پزشک جراح جدا می شوند.

کاشت ابرو با موی طبیعی

کاشت ابرو با موی طبیعی

 زمانی که درمان شما در کلینیک کاشت ابرو، انجام شد، موی کاشت شده به صورت طبیعی رشد کرده و همچنان می توانید زیرابرو هایتان را بردارید، به ابروهایتان شکل داده و حتی آنها را با خیال راحت کوتاه کنید، زیرا ابروهای کاشته شده جدید دقیقا مانند ابروهای طبیعی شما هستند و پس از عمل زیبایی این را احساس خواهید کرد و مسلما از داشتن ابروهای زیبا شادمان خواهید شد. از طرف دیگر انجام کارهایی مانند جدا کردن، براق کردن و حتی بندکشی ابرو های پیوند زده شده تاثیرخاصی بر وضعیت فولیکول نداشته، موهای ابرو دوباره رشد کرده و از این لحاظ هیچ مشکلی پیش نمی آید. در سالهای اخیر، کاشت ابرو به روش واحد فولیکولی  بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. اما با این وجود، در مجموع می توان گفت که جراحان کاشت ابرو امروزه از روش های مختلفی از قبیل ( کاشت ابرو به روش FUE و کاشت ابرو به روش FUT) استفاده می کنند.