قیمت مناسب کاشت ابرو در تهران

  • قیمت مناسب کاشت ابرو در تهران
  • هرینه تقریبی کاشت ابرو در تهران
  • کاشت ابرو با موی طبیعی در تهران
  • کاشت دائمی ابروهای طبیعی در تهران
  • کلینیک کاشت مو و ابروی طبیعی پرنیان در تهران
  • تلگرام:http://telegram.me/parnianclinic
  • تلفن تماس : ۰۲۱۲۲۳۸۰۶۰۳ و ۰۲۱۲۲۳۸۱۰۰۳
  • همراه :۰۹۱۲۰۲۳۷۰۲۲
  • آدرس : سعادت آباد ، میدان کتاب خیابان کوهستان پلاک ۲۸ طبقه دوم بالای داروخانه دکتر شاهرودی

قیمت مناسب کاشت ابرو در تهران

قیمت مناسب کاشت ابرو در تهران

قیمت مناسب کاشت ابرو در تهران

جراحی پیوند ابرو شامل گرفتن مو از قسمت دیگری از بدن و پیوند آن به ناحیه کم پشت و خالی ابروها است. فولیکولهای سالم از محل اهداء کننده،که معمولا پشت سر قرار دارند  برداشته میشوند و برای اپر کردن محل طاس مورد نظر منتقل میشوند. مو به این منطقه افزوده خواهد شد و همانند ابرو های طبیعی محل قرارگیری خود، رشد می کند، بنابراین برای پیوند و کاشت ابرو برش منظم و کاشت مناسب در جهت درست لازم است.

کاشت ابرو با موی طبیعی

کاشت ابرو با موی طبیعی

پیوند ابرو از طریق پر کردن نواحی خالی و کم پشت آن علاوه بر ایجاد یک چهره جذاب تر سبب جوانتر به نظر رسیدن افراد خواهد شد.از آنجایی که کاشت ابرو توسط موهای طبیعی صورت میگیرد به این دلیل افراد دارای ابروهای طبیعی و به شکل کاملا طبیعی و دائمی خواهن بود که تا آخر عمر رشد میکنند و نیاز به کوتاه کردن خواهند داشت.

کاشت دائمی ابرو های طبیعی در تهران

کاشت دائمی ابرو های طبیعی در تهران

کاشت دائمی مژه و ابرو یک روش درمانی به شدت هنری است که در آن مژه و ابرو بطور خاص بر اساس نوع صورت، ویژگی‌های آن، و نتایج مورد انتظار شما طراحی می‌شود. یک پزشک با تجربه می‌تواند یک ظاهر کمانی همراه با ضخامت مناسب و فاصله کافی بین ابروها برای شما ایجاد کند و طول ابرو را با توجه به نیاز شما مشخص نماید.

از بین بردن آثار طاسی و کم پشتی ابرو با کاشت آن

از بین بردن آثار طاسی و کم پشتی ابرو با کاشت آن

میتوان گفت که کاشت طبیعی ابرو بسیار مقرون به صرفه و مطمئن تر از سایر روش ها از جمله تاتوی ابروهاست چراکه تاتو ابرو علاوه بر صدماتی که به پوست و ابرو ها وارد میکند پس از مدتی رنگ خود را از دست میدهد و نیاز به ترمیم مجدد خواهد داشت اما در روش پیوند و کاشت طبیعی ابروها آنها تا آخر عمر برای شما باقی خواهند ماند و از بین نمیروند.

کاشت ابرو توسط متخص ریبایی در تهران

کاشت ابرو توسط متخص ریبایی در تهران

نتایج کاشت ابرو بسیار سریع بر روی ابروها قابل مشاهده است این روش معمولا ۴ تا ۷ ساعت طول میکشد و در حدود ۲۰۰ تا ۴۰۰ ابرو در محل ابروها پیوند داده میشوند.در روش کاشت ابروها ما دارای چهره طبیعی خواهیم بود و اصلا کسی از پیوند ابروهایمان اطلاعی پیدا نخواهد کرد. موی انسان در سه مرحله رشد می‌کند و اگر شما دچار ریزش مو پس از کاشت ابرو طبیعی شدید، نگران نشوید زیرا این شرایط کاملاً عادی است. فرآیند رشد مو در بین افراد مختلف متفاوت است و هنگامی که فرآیند رشد موهای کاشته شده در ناحیه ابرو شروع شود، شما نیاز به اصلاح ابرو به منظور حفظ ظاهر مطلوب آن خواهید داشت.

کلینیک زیبایی  و کاشت مو و ابروی طبیعی پرنیان یک کلینیک ویژه ای با هدف تشخیص و درمان این اختلالات مو و کاشت مو و ابروی طبیعیست که به کمک متقاضیان دریافت مو و بیماران میپردازد برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.