چگونه مزوتراپی به کاهش وزن کمک میکند؟

  • چگونه مزوتراپی به کاهش وزن کمک میکند؟
  • لاغری موضعی با مزوتراپی
  • کاهش سلولیت توسط مزوتراپی
  • انجام مزوتراپی توسط متخصص در تهران
  • تلگرام:http://telegram.me/parnianclinic
  • تلفن تماس : ۰۲۱۲۲۳۸۰۶۰۳ و ۰۲۱۲۲۳۸۱۰۰۳
  • همراه :۰۹۱۲۰۲۳۷۰۲۲
  • آدرس : سعادت آباد ، میدان کتاب خیابان کوهستان پلاک ۲۸ طبقه دوم بالای داروخانه دکتر شاهرودی

چگونه مزوتراپی به کاهش وزن کمک میکند؟

چگونه مزوتراپی به کاهش وزن کمک میکند؟

چگونه مزوتراپی به کاهش وزن کمک میکند؟

مزوتراپی یک درمان حداقل تهاجمی و غیر جراحی است که برای درمان بیماری های مختلف پزشکی و زیبایی استفاده می شود. این روش اغلب به عنوان بخشی از یک برنامه کاهش وزن استفاده می شود. مزوتراپی یک روش درمان به طور گسترده ای برای از بین بردن سلولیت و سلول های چربی موضعی است و گاهی اوقات برای درمان چین و چروک، زخم، علائم کششی و آکنه استفاده می شود. از آنجا که مزوتراپی از تخلیه چربی از بدن جلوگیری می کند، بافت همبند آسیب دیده را تخریب می کند و گردش خون را بهبود می بخشد، در صاف کردن سطح پوست، کاهش یا برداشتن ظاهر سلولیت کمک می کند. تزریق مزوتراپی می تواند برای درمان سلولیت ناخواسته در هر جایی از بدن استفاده شود.

لاغری موضعی شکم با مزوتراپی

لاغری موضعی شکم با مزوتراپی

در این روش از تزریق دوزهای بسیار اندک داروهای مزوتراپی که اثر ضد سلولیتی و چربی سوزی دارند استفاده می‌شود. با تزریق این مواد در مزودرم (لایه میانی پوست)، ترمیم پوست تحریک شده، سلول‌های چربی آب شده و بافت همبند که باعث ایجاد سلولیت هستند تخریب می‌شوند. به هر حال، این فرایند بیشتر برای کاهش سلولیت‌ها روی ران‌ها و ساق‌ها، شکم، پهلوها و چانه انجام می‌شود و همچنین این روش به جوانسازی پوست صورت، گردن و دست‌ها نیز کمک می‌کند. تزریق‌های مزوتراپی برای لاغری موضعی اطراف شکم و پهلوها و رفع غبغب و اصلاح ناهمواری‌های باقیمانده پس از لیپوساکشن بسیار مؤثر است.

رفع غبغب با مزوتراپی

رفع غبغب با مزوتراپی

در این روش با استفاده از سوزن‌های بسیار ریز، برخی مواد در بافت چربی زیرجلدی در ناحیه تحت درمان تزریق می‌شود. ترکیب مواد تزریقی به ترکیب تهیه شده توسط پزشک بستگی دارد که این ترکیب شامل عصاره‌های گیاهی، ویتامین‌ها، مواد معدنی، آنزیم‌ها، مواد مغذی، هورمون‌ها و داروهایی نظیر گشادکننده‌های عروق، داروهای ضدالتهابی غیراستروئیدی، آگونیست‌های گیرنده بتا و آنتی‌بیوتیک‌ها می‌شود. برای درمان سلولیت و لاغری، استفاده از دو نوع ماده لسیتین و ایزوپروترنول بسیار متداول هستند. لسیتین ترکیبی است که در صفرا وجود داشته و برای هضم چربی‌ها ضروری است در حالی که ایزوپروترنول یک عامل لیپولیتیک بوده که باعث ایجاد واکنش‌های شیمیایی در بدن برای تجزیه سلول‌های چربی می‌شود. اینکه مزوتراپی دقیقاً چگونه باعث شکست سلول‌های چربی می‌شود هنوز نامشخص است. تحقیقات بالینی کنترل‌شده بیشتری باید انجام شود تا مکانیزم عمل، اثر و ایمنی این روش مشخص شود.

مزوتراپی و لاغری

مزوتراپی و لاغری

انجام مزوتراپی بین ۲۰ تا ۳۰ دقیقه طول میکشد و ۲ تا ۴ هفته بعد نتایج اولیه لاغری موضعی توسط مزوتراپی را میتوان مشاهده کرد.درمان با روش مزوتراپی ۳ تا ۱۵ جلسه طول میکشد و این زمان بستگی به درمان بیمار دارد.