کاشت موی ارزان و تضمینی

  • کاشت موی ارزان و تضمینی
  • هزینه مناسب کاشت موی طبیعی
  • کاشت موی طبیعی توسط متخصص در تهران
  • کلینیک زیبایی کاشت مو و ابروی طبیعی پرنیان
  • جدیدترین روش کاشت موی طبیعی در تهران
  • تلگرام:http://telegram.me/parnianclinic
  • تلفن تماس : ۰۲۱۲۲۳۸۰۶۰۳ و ۰۲۱۲۲۳۸۱۰۰۳
  • همراه :۰۹۱۲۰۲۳۷۰۲۲
  • آدرس : سعادت آباد ، میدان کتاب خیابان کوهستان پلاک ۲۸ طبقه دوم بالای داروخانه دکتر شاهرودی

کاشت موی ارزان و تضمینی

کاشت موی ارزان و تضمینی

کاشت موی ارزان و تضمینی

اولین سئوالی که به ذهن افراد برای انجام کاشت مو میرسد دوام آن بر روی سر است. اغلب افراد به دنبال روشی برای داشتن موهای دائمی در بخش های کم پشت و یا طاس در سر و ابروهای خود هستند و کاشت و پیوند موی طبیعی تنها راهیست که شما را به آرزوی خود میرساند و جوانی و زیبای چهره تان را به شما باز میگرداند.کلینیک زیبایی و پیوند مو و ابروی پرنیان به عنوان کلینیکی تخصصی در کاشت مو و ابرو به صورت تضمینی و تخصصی با کادری بسیار مجرب و دستگاههای پیشرفته مو و ابروانی طبیعی و زیبا و به شکل دائمی برای شما به ارمغان می آورد.

کاشت موی طبیعی توسط متخصص زیبایی

کاشت موی طبیعی توسط متخصص زیبایی

تمام مراجعه کنندگان محترم قبل از شروع مراحل درمان، تحت مشاوره پزشکان و متخصصین این مرکز قرار می گیرند و بعد از دریافت اطلاعات لازم و معاینه های مورد نیاز، نیازمندی های درمانی آنها مشخص شده و برنامه درمان و پیگیری های لازم تعریف می گردد. تنوع خدمات ارائه شده در این کلینیک به گونه ای می باشد که میهمانان محترم می توانند با خیالی آسوده تمام فرآیند درمان و عملیات زیبایی و جوانسازی پوست خود را زیر نظر متخصصین این مرکز و با استفاده از تجهیزات مدرن و به روز آن، در زمانی کوتاه به انجام رسانند. روشهای FITو FUT دو روش شناخته شده و پیشرفته در زمینه ی زیبایی مو هستند که بسته به افراد و تشخیص پزشک درمانگر متخصص در مرکز کاشت مو افراد یا با ترکیب این دو روش مدرن به کار گرفته می شوند.

پرپشت نمودن دائمی مو های سر توسط کاشت و پیوند موی طبیعی

پرپشت نمودن دائمی مو های سر توسط کاشت و پیوند موی طبیعی

اعمال جراحی و متد های مختلف تابحال جهت رفع مشکل ریزش مو انجام شده است که در حال حاضر فقط کاشت مو طبیعی قابل قبول است. بهترین سن پیوند ۲۵ تا ۴۵ سالگی بوده و در سنین بالاتر هم امکان پذیر است، ابتدا کاشت مو در ناحیه پیشانی و در مراحل بعدی تا کامل شدن ریزش مو در نواحی شقیقه ها و سقف سر (vertex) باید انجام شود.

کلینیک زیبایی  و کاشت مو و ابروی طبیعی پرنیان یک کلینیک ویژه ای با هدف تشخیص و درمان این اختلالات مو و کاشت مو و ابروی طبیعیست که به کمک متقاضیان دریافت مو و بیماران میپردازد جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.